✨ New Arrivals Just Dropped!Explore


25/64" Key Hole Bit
| Number of Cutters | 2 |
| Max RPM | 24000 |
| Carbide Height (h) | 7/16" |
| Overall Dia. (D) | 25/64" |
| Minor Height (m) | 1/4" |
| Overall Length (H) | 1-5/8" |
| Shank Dia. (A) | 1/4" |
| Small Dia. (n) | 3/16" |
$17.43
25/64" Key Hole Bit—
$17.43
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Number of Cutters | 2 |
| Max RPM | 24000 |
| Carbide Height (h) | 7/16" |
| Overall Dia. (D) | 25/64" |
| Minor Height (m) | 1/4" |
| Overall Length (H) | 1-5/8" |
| Shank Dia. (A) | 1/4" |
| Small Dia. (n) | 3/16" |























